BiznesCovid-19E-commerce

Systemy CMS dla sklepów internetowych

Systemy CMS dla sklepów internetowych

Słowa kluczowe: cms,aloszka

Jaki CMS wybrać?

W odróżnieniu od darmowych CMS-ów, płatne mają gwarancję od firmy twórcy, więc ich wsparcie techniczne będzie starało się rozwiązać Państwa problem jak najszybciej.

Najpopularniejsze rozwiązania

Przedstawiamy Państwu kilka z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią dla sklepów internetowych, takich jak Weebly, Shopify czy SquareSpace:

Weebly

Ten system zarządzania treścią jest wykorzystywany do tworzenia wielu różnych stron internetowych, od blogów po strony wspierające handel elektroniczny. Jego platforma wykorzystuje format Drag & Drop, który pozwala na łatwe dodawanie treści takich jak zdjęcia i filmy.

Shopify

Jest to jeden z najczęściej używanych CMSów do tworzenia sklepów internetowych. Jego łatwość obsługi pozwala użytkownikowi na projektowanie i zarządzanie stroną internetową poprzez dodawanie zdjęć lub opisów produktów bez konieczności posiadania wiedzy z zakresu programowania.

SquareSpace

Jest to kolejny CMS używany do tworzenia praktycznie każdego rodzaju stron internetowych, z tą różnicą, że oprogramowanie nie może być pobierane i instalowane na własnym serwerze. Posiada on kolorowe szablony, a jego łatwość obsługi pozwala na zarządzanie nim użytkownikom nie mającym wiedzy technicznej.

Więcej o tym jak założyć własny biznes e-commerce przeczytasz tutaj.